Schůzky mládeže za měsíc leden a únor 2012

 


 

Během těchto zimních měsíců jsme se pravidelně scházeli všichni (jak mladší tak starší žáci) jednou týdně v tělocvičně na škole Přemyslovo náměstí.  Zde jsme hráli různé hry (vybíjená, fotbal, opičí dráhy, čertíci a zloději, osamělý ostrov, dovednosti levou rukou,…). Kromě těchto her jsme také posilovali, běhali, skákali, šplhali a přelézali. Díky tomuto všemu jsme zdokonalovali své fyzické dovednosti, ale nejen to – hlavně jsme se bavili. Nejvíce nás ale bavili skluzy na žíněnkách, kdy šlo o to skočit na žíněnku a dojet s ní co nejdále…to bylo supéér.

V tělocvičně jsme trávili polovinu schůzky (cca hodinu) a v druhé části jsme se přesunuli zpět na hasičskou zbrojnici, kde jsme nejdříve malovali obrázky do soutěže „Požární ochrana očima dětí“. Obrázků jsme nakreslili víc, ale na konci vybrali vedoucí vždy dva nejhezčí od každého z nás. Katka Štrumfová si jako jediná z nás vybrala místo kreslení napsat literární práci.

Když jsme měli po pár schůzkách dokončeno kreslení obrázků, začali jsme se učit vše potřebné pro plnění odborností. Aby toho na nás nebylo najednou moc, ke konci každé schůzky jsme měli zpestření formou nějaké hry (živé pexeso, tichá pošta, mikádo, člověče nezlob se, …).

Sice to bylo super, ale už se nemůžeme dočkat, až budeme moct trénovat venku na požární útok a další hasičské disciplíny.

 

Více fotek v galerii zde >>

 

 

 

Foto:  Nákresy mládeže na soutěž PO očima dětí