3. ročník soutěže „O putovní pohár starosty MČ Brno-Slatina“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dne 23.6. 2012 pořádal náš Sbor dobrovolných hasičů Brno-Slatina již 3. ročník soutěže v požárním útoku „O putovní pohár starosty MČ Brno-Slatina“. Z našeho sboru se letošních závodů zúčastnil jeden tým starších a dva týmy mladších žáků. Dalších osmnáct družstev z obou kategorií k nám přijelo z Brna a jeho okolí.

Počasí nám přálo a tak byla soutěž podle plánu zahájena v 9:00 obvyklým nástupem družstev. Vzhledem k velkému množství účastníků mělo v závodech každé družstvo jen jeden pokus. V kategorii mladších žáků soutěžilo dvanáct družstev a slatinské týmy se v ní umístily na desátém a dvanáctém místě. V kategorii starších žáků bojovalo devět týmů a družstvo ze Slatiny v ní obsadilo šesté místo. Výsledky našich žáků sice nedosáhly předních pozic, ale i tak jsme spokojeni, a to vzhledem k tomu, že družstva díky nemoci neběžela v původní sestavě. Na další ročník se budeme o to pečlivěji připravovat a hlavě se budeme opět těšit a doufat, že krásný putovní pohár našeho starosty zůstane doma ve Slatině.

Touto cestou bychom rádi poděkovali ÚMČ Brno – Slatina i našim sponzorům, kterými byli: AZT s.r.o., Reda, Porshe Brno, Dotchi, Restaurace Sluneční dvůr, Posilovna Gym blue Sun, Ager s.r.o., ATLAS REAL s.r.o., P&B Vinotéka, Hemz s.r.o., pan Komárek, Řecká restaurace Gyropolis a Autodoprava Hrazdíra Josef.

Těšíme se na spolupráci s nimi i v následujících letech a na přízeň dalších možných sponzorů. V neposlední řadě jistě patří nemalý dík také rodičům našich malých sportovců, kteří je ve všech směrech podporují.

 

Fotky v galerii zde >>