Závod v požární všestranosti v Bohunicích 2012

 

Mladší žáci obsadili 2.místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tento závod jsme se opravdu těšili. Trénovali jsme poctivě několik posledních schůzek, ale trošku nám ubralo na náladě, když jsme se dověděli, že Martin Vonášek onemocněl a tak záleží na štěstí, jestli si budeme moci někoho půjčit a jestli vůbec budeme za mladší závodit.

Po příjezdu do Bohunic a nástupu, kde byly upřesněny všechny detaily, jsme čekali na rozlosování. Nejdříve běželi dorostenci, poté starší žáci – zde už se tedy chystalo na start naše družstvo v obsazení: Roman Paták, Martin Šálovský, Michal Vonášek, Michal Stonáček a Ondra Lengál …tato sestava si doběhla pro pěkné sedmé místo – z dvanácti zúčastněných (nejvíce trestných bodů jim přineslo střílení ze vzduchovky a přelézání po laně – aspoň víme, co dopilovat na příští rok ). Po starších nastupovala kategorie mladších žáků, kde za Slatinu běželi: Radim Ledahudec, Ondra Zábrš, Lukáš Polický, Vojta Bílek a „vypůjčený“ Aleš z Vinohrad. Tato hlídka si doběhla pro nádherné druhé místo a dovezla si domů opravdu krásné a hlavně velké stříbrné medaile.

Po odběhnutí pokusů následovalo vydatné občerstvení, nejen že děti opekli špekáček od pořádajícího sboru, ale díky některým rodičům pojídali pak také muffiny, jablka a pili „mošt“. Samozřejmě, že nadšení po vyhlášení výsledků bylo obrovské, takže nesměly chybět rychlé špunty.

 

Fotky v galerii zde >>