Den s hasiči 11.5.2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akce „Den s hasiči“ probíhala v sobotu 11.5.2013, v parku na Přemyslově náměstí. V průběhu celého dopoledne zde bylo pro děti připraveno několik stanovišť, kde plnily různé disciplíny (skákání v pytli, provlékání míčku hasičskou hadicí, skládání puzzle atd.). Na každého malého účastníka čekala po splnění všech úkolů nějaká ta odměna. Ti nejšikovnější byli ještě dále zařazeni do slosování o cenu, které proběhlo na závěr celé akce.

Kromě soutěžení si zde děti mohly prohlédnout také přistavená hasičská vozidla a to jak místních dobrovolných hasičů, tak také profesionálních hasičů z Brna – Líšně.

I přes nepříliš příznivé počasí si s námi přišlo zasoutěžit kolem devadesáti dětí ve věku od dvou do čtrnácti let a bylo vidět, že se všichni dobře bavili a s velkým úsilím a nadšením se vrhali do plnění úkolů.

Rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří se na akci podíleli a to hlavně rodičům a mladým hasičům, kteří zajišťovali dozor u stanovišť. Dále také sponzorům, díky kterým mohly děti dostat krásné odměny. A v neposlední řadě zúčastněným dobrovolným i profesionálním hasičům za ukázky vozidel a technickou výpomoc.