7. ročník „O putovní pohár starosty MČ Brno-Slatina“ 19.6.2016


Více fotografií zde>>

V neděli 19.6.2016 se na Přemyslově náměstí konala soutěž mladých hasičů v požárním útoku. Už od rána tu probíhaly přípravy tratě a v devět hodin začala samotná soutěž. Celkem se zúčastnilo osm družstev mladších a devět družstev starších žáků z Brna a okolí. V kategorii mladších žáků jsme měli tři družstva a umístili se na 2., 4. a 7. místě. V kategorii starších žáků jsme měli dvě družstva a umístili se na 1. a 2.místě.
Jelikož se starším žákům povedlo minulý rok obhájit již po třetí za sebou 1.místo na domácí půdě, tak putovní pohár našeho pana starosty městské části zůstal doma. Letos jsme soutěžili o nový putovní pohár, umístili jsme se na vítězném stupínku a tak nový pohár letos zůstane doma ve Slatině. Děti i s rodiči z něj měli obrovskou radost a dětem moc gratuluji.
Mladším žákům první místo uteklo o 0,16 setin což je škoda, ale budeme držet pěsti, aby již příští rok, putovní pohár mladších žáků vyhráli. U mladších máme opravdu ty nejmenší ve věku 5-8let a děti se moc snažili, byli super a já jim za všechna umístění gratuluji.

Děkuji všem mým vedoucím, rodičům a členům sboru dobrovolných hasičů za velkou podporu a pmoc.

Ráda bych touto cestou také poděkovala MČ Brno – Slatina i všem našim sponzorům a příznivcům, kterými jsou: Statutární město Brno, Reda, Restaurace Na Mlatech, Špacova vinotéka, Dotchi, Švédské vozy – pan Eduard Polák a
TP – Ing. Petr Grégr.

Těšíme se již na další ročník soutěže.