Text – mládež – Krajské kolo dorostu v Blansku 18.6.2017

Zúčastnili jsme se Krajského kola dorostu v Blansku

V neděli 18.6.2017 proběhlo v Blansku Krajské kolo dorostu. Z Okresního kola Brno-město v jednotlivcích postoupil i náš člen Ondřej Zábrš. S Ondrou jsme trénovali necelý měsíc, skoro obden alespoň dvě hodiny. Nikdy jsme neměli možnost si vyzkoušet celou trať, a tak jsme vše trénovali po menších úsecích. Ondra plnil test, dvojboj a 100m s překážkami.
Ve své kategorii měl 11 soupěřů a na dvojboji se umístil na 4.místě a na 100m s překážkami se umístil na 5.místě. Bohužel i zde hrála svoji roli nervozita. Ondra na testech udělal jednu chybu a ta jej v celkovém pořadí posunula až na 10.místo. Ale i tak můžeme říct, že to byla, jak pro Ondru, tak i pro mě velká zkušenost a jsem ráda, že jsme se mohli této soutěže zúčastnit a odnést si i další nové zkušenosti.

Ráda bych ještě poděkovala SDH Moutnice, jmenovitě Jaroslavu Gargulovi ml., Pavlu Novotnému a Petru Oprchalovi za jejich ochotu ukázat nám různé vychytávky při plnění jednotlivých disiplín a mnoho užitečných rad. Dále SDH Brno – Bohunice, kteří nám umožnili přijed na jejich trénink a vyzkoušet si na jejich povrchu překážky.

A také děkuji Ondrovi, že byl ochotný tomu věnovat tolik času a bral to velmi zodpovědně.

 

Klára Šikulová
Vedoucí kolektivu

 

Fotky zde>>