Velký úspěch mladých hasičů na domácí půdě

V sobotu 20.6.2015 se na Přemyslově náměstí konal 6. ročník soutěže „O putovní pohár starosty MČ Brno – Slatina“ mladých hasičů. Už od rána tu probíhaly přípravy tratě a po deváté hodině začala samotná soutěž. Sice nám počasí nepřálo, ale ani déšť nás neodradil a všechna družstva soutěž dokončila. Celkem se zúčastnilo osm družstev mladších a čtyři družstva starších žáků z Brna a okolí.
V kategorii mladších žáků jsme měli dvě družstva, první obsadilo 4.místo a druhé družstvo, kde jsou opravdu ti nejmenší a nejmladší členové ve věku 5 – 6.let, se umístilo na 8.místě. V kategorii starších žáků jsme měli také dvě družstva. Z toho první družstvo obsadilo 2.místo a druhé družstvo obsadilo 1.místo s časem necelých 19sekund. Jelikož se starším žákům povedlo obhájit třikrát za sebou 1.místo na domácí půdě, tak krásný putovní pohár našeho pana starosty Městské části, nám již zůstává napořád. Je to pro tým velký úspěch a já jsem na ně hrdá. Děkuji také všem mým vedoucím, rodičům a členům sboru dobrovolných hasičů za velkou podporu.
Ráda bych touto cestou také poděkovala MČ Brno – Slatina i všem našim sponzorům a příznivcům, kterými jsou: Statutární město Brno, Restaurace U Vedrů, Reda, Restaurace Na Mlatech, Motec, Špacova vinotéka, Dotchi, Volvo – Švédské vozy, Požární bezpečnost a Sako.

Těším se na další ročník soutěže a přeji také našim mladším žákům, aby se nevzdávali a vybojovali příští rok putovní pohár ve své kategorii, který je stále ve hře a určitě by si ho zasloužili.

Za kolektiv mladých hasičů
hlavní vedoucí
Klára Šikulová