Aktuality

Ohlédnutí za sezónou závodů v TFA Tomáše a Ondry za rok 2019
4 Led, 2020

V roce 2019 se Tomáš Máca a Ondřej Zábrš zaměřili převážně na závody TFA a díky jejich snaze se jim podařilo dosáhnout výborných výsledků.

Tomáš se zúčastnil celkem 20-ti závodů v disciplínách TFA a jednoho závodu FCC. Ve všech závodech v kategorii muži nad 35 let, se umístil na 1. místě. Stal se vítězem Moravské ligy TFA, Ligy Moravské hasičské jednoty a Zlínské ligy železných hasičů. Krásného umístění dosáhl i na čtyřúsekové trati, jež byla přípravou na letošní Mistrovství České republiky.

Ondřej Zábrš se účastnil 16-ti závodů v disciplínách TFA a to za kategorii dorost a muži do 35 let. Mezi jeho největší úspěchy v sezóně patří vítězství ligy Moravské hasičské jednoty a 3. místo v předkvalifikačním závodě na Mistrovství České republiky v kategorii muži.

V roce 2019 se Tomáš Máca a Ondřej Zábrš zaměřili převážně na závody TFA a díky jejich snaze se jim podařilo dosáhnout výborných výsledků.

Tomáš se zúčastnil celkem 20-ti závodů v disciplínách TFA a jednoho závodu FCC. Ve všech závodech v kategorii muži nad 35 let, se umístil na 1. místě. Stal se vítězem Moravské ligy TFA, Ligy Moravské hasičské jednoty a Zlínské ligy železných hasičů. Krásného umístění dosáhl i na čtyřúsekové trati, jež byla přípravou na letošní Mistrovství České republiky.

Ondřej Zábrš se účastnil 16-ti závodů v disciplínách TFA a to za kategorii dorost a muži do 35 let. Mezi jeho největší úspěchy v sezóně patří vítězství ligy Moravské hasičské jednoty a 3. místo v předkvalifikačním závodě na Mistrovství České republiky v kategorii muži.

Přejeme hodně úspěchu i v další sezóně.

Poslední aktuality

Poděkování

V sobotu 5. 9. 2020 proběhlo slavnostní otevření nově zrekonstruované hasičské zbrojnice. Tím jsme získali plně vyhovující a odpovídající zázemí pro naše výjezdové hasiče i jejich techniku a samozřejmě i ideální podmínky pro schůzky našich mladých hasičů. Proto bych...

Slavnostní otevření hasičské zbrojnice

V sobotu 5.září 2020 byla slavnostně otevřena a požehnána naše nově zrekonstruovaná hasičská zbrojnice. Při této příležitosti byla předána ocenění našim členům za jejich věrnost a práci ve sboru. Děkujeme Ministerstvu vnitra, Jihomoravskému kraji i Městu Brnu za...

Rekonstrukce hasičské zbrojnice a naše jednotka stále v pohotovosti

Jak jistě víte, koncem měsíce října začala u nás na hasičské zbrojnici rozsáhlá rekonstrukce. Vše jde zatím podle plánu, a tak se letos můžeme těšit na nově zrekonstruovanou a větší hasičku. Někteří z vás se nás ptáte, jestli je naše jednotka stále v pohotovosti. Ano,...

Na seznam aktualit