Aktuality

Poděkování
10 Zář, 2020

V sobotu 5. 9. 2020 proběhlo slavnostní otevření nově zrekonstruované hasičské zbrojnice. Tím jsme získali plně vyhovující a odpovídající zázemí pro naše výjezdové hasiče i jejich techniku a samozřejmě i ideální podmínky pro schůzky našich mladých hasičů. Proto bych rád jménem svým i jménem všech hasičů ze Slatiny, ať již ze sboru či z jednotky, poděkoval všem, kdo se jakoukoliv měrou zasloužili o to, že máme tak krásnou hasičku. V prvé řadě patří velký dík a uznání starostovi MČ Brno – Slatina panu Jiřímu Idesovi, který od samého začátku plně podporoval myšlenku nové hasičky. To, co se nám všem zprvu zdálo jako prostý sen, se díky jemu stalo skutečností. Poděkování patří i všem zaměstnancům ÚMČ Brno – Slatina, kteří nám byli nakloněni a pomáhali se zdárným průběhem rekonstrukce. Za financování děkujeme MČ Brno – Slatina, Ministerstvu vnitra, Jihomoravskému kraji a Městu Brnu. Všem patří náš velký dík.

Vladimír Dočkal starosta SDH Brno – Slatina

Poslední aktuality

Slavnostní otevření hasičské zbrojnice

V sobotu 5.září 2020 byla slavnostně otevřena a požehnána naše nově zrekonstruovaná hasičská zbrojnice. Při této příležitosti byla předána ocenění našim členům za jejich věrnost a práci ve sboru. Děkujeme Ministerstvu vnitra, Jihomoravskému kraji i Městu Brnu za...

Rekonstrukce hasičské zbrojnice a naše jednotka stále v pohotovosti

Jak jistě víte, koncem měsíce října začala u nás na hasičské zbrojnici rozsáhlá rekonstrukce. Vše jde zatím podle plánu, a tak se letos můžeme těšit na nově zrekonstruovanou a větší hasičku. Někteří z vás se nás ptáte, jestli je naše jednotka stále v pohotovosti. Ano,...

Ohlédnutí za sezónou závodů v TFA Tomáše a Ondry za rok 2019

V roce 2019 se Tomáš Máca a Ondřej Zábrš zaměřili převážně na závody TFA a díky jejich snaze se jim podařilo dosáhnout výborných výsledků. Tomáš se zúčastnil celkem 20-ti závodů v disciplínách TFA a jednoho závodu FCC. Ve všech závodech v kategorii muži nad 35 let, se...

Na seznam aktualit