Aktuality

PÚ Chrlice 2023
8 Čvn, 2023

V sobotu 27. 5. 2023 proběhla další 🚒 soutěž Brněnské ligy, tentokrát to byl Memoriál Leopolda Šroma v Chrlicích.

Konečně nám přálo 🌞 počasí, a tak to byla opravdu napínavá soutěž. Časy ⏱️ útokú se jen předháněly ☝️.

Naše družstvo mladších žáků 💪 vybojovalo🏆 1. místo s časem ⏱️ 17.05s, a tak si zaslouženě 👏👏👏 přivezli domů medaile 🥇na krku.

Mladší měli ještě jedno 🔥 družstvo, které také bojovalo ze všech sil a nakonec se umístilo na 6.místě. Starší se umístili na 7.místě a dorostenci obsadili 4.místo.

Dětem gratulujeme 👏.

Po závodech jsme pro naše děti a jejich rodiče 👨‍👩‍👧‍👦 připravili na hasičce menší posezení s grilováním🥩🍗🥤 , děkujeme všem za podporu a příjemné odpoledne 😊.

Poslední aktuality

Ukončení sezóny

Prázdniny klepou na dveře, a tak jsme se i my, v posledním školním týdnu, museli rozloučit. Děti z přípravky si zahrály různé hry, ať už s vodou nebo bez ní. A domů si za svoji činnost hrdě odnášely medaile. Nejlepší mladší žáci byli ocenění poháry za své fungování v...

PÚ Slatina 22.6.2024

Domácí závody jsou pro nás vždy velkou událostí. Všechno dobře nachystat, co nejlíp zaběhnout své pokusy, a hlavně si to pořádně užít. Jednak jde o poslední závody sezóny, ale hlavně: doma je doma. Tentokrát se nám vše komplikovalo už od rána. Déšť a bouřky, které...

PÚ Ořešín 18.6.

Ořešínský pohár se běžel v sobotu 15.6.2024. Ráno brzy vstávat, rychle na místo, obléct dresy a helmy, připravit savice, hadice, proudnice, mašinu a další nezbytnosti. Nejdříve nástup, porada a … hurá, jde se na start. Už po odběhnutí prvních pokusů u nás panovala...

PÚ Chrlice 25.5.

Dne 25.5. 2024 se konal požární útok v Chrlicích. Od rána bylo jasné, že voda v hadicích nebude ta jediná, která nás tuto sobotu potká. Vše se potvrdilo hned při počátečním nástupu, kdy jsme zmokli poprvé. Přeháňky a bouřky (dokonce s krupkami) nás potkaly ještě...

Na seznam aktualit