Aktuality

PÚ Chrlice 2023
8 Čvn, 2023

V sobotu 27. 5. 2023 proběhla další 🚒 soutěž Brněnské ligy, tentokrát to byl Memoriál Leopolda Šroma v Chrlicích.

Konečně nám přálo 🌞 počasí, a tak to byla opravdu napínavá soutěž. Časy ⏱️ útokú se jen předháněly ☝️.

Naše družstvo mladších žáků 💪 vybojovalo🏆 1. místo s časem ⏱️ 17.05s, a tak si zaslouženě 👏👏👏 přivezli domů medaile 🥇na krku.

Mladší měli ještě jedno 🔥 družstvo, které také bojovalo ze všech sil a nakonec se umístilo na 6.místě. Starší se umístili na 7.místě a dorostenci obsadili 4.místo.

Dětem gratulujeme 👏.

Po závodech jsme pro naše děti a jejich rodiče 👨‍👩‍👧‍👦 připravili na hasičce menší posezení s grilováním🥩🍗🥤 , děkujeme všem za podporu a příjemné odpoledne 😊.

Poslední aktuality

Víkendový trénink

Víkend 13. a 14.4.2024 jsme věnovali tréninku na „Oválu“. Kromě klasického požárního útoku bylo na začátku soutěžní sezóny potřeba natrénovat: běh na 60m a 100m s překážkami, štafetu dvojic, štafetu 4x60m a 4x100m, požární útok CTIF a běh na 100m s PHP. Účast byla...

Starší žáci trénovali první pomoc

Ve středu 10.1.2024 si děti na schůzce vyzkoušely, jak poskytnout první pomoc. Sám velitel jednotky s nimi nejdříve probral teorii, aby děti v případě potřeby dokázaly v rámci svých možností zasáhnout.   Poté si každý vyzkoušel resuscitaci na figuríně, která...

PÚ Vinohrady 2023

Poslední závody v tomto roce jsme absolvovali v neděli 24.9. na Vinohradech. Závodů se tentokrát zúčastnila i přípravka. Jako první soutěžila kategorie mladších žáků a družstvo „B“, svůj pokus zvládlo velmi dobře. Jako druhé závodilo družstvo „A“, které se svým prvním...

PÚ a štafeta 4x60m Lelekovice 2023

V sobotu 16.9. jsme se s dětmi vydali na závody mimo náš okres a to do Lelekovic. Dopoledne soutěžili mladší a starší žáci v disciplínách požární útok a štafeta 4x60 metrů. Odpoledne soutěžili dorostenci v požárním útoku a kdo chtěl, tak v běhu na 100 metrů s...

Na seznam aktualit