Videogalerie

Videogalerie

Prezentace

2011 –  O JSDH (vytvořila K.Šikulová)

2010 – Hasiči Brno-Slatina 2 (vytvořil T.Máca)

2010 – Požár kanceláří (vytvořil T.Máca)

2010 – Předávání hasičského vozidla (vytvořil. T.Máca)

2010 – Hasiči Brno-Slatina (vytvořil T.Máca)

 

 

2017


17.6. – TFA Boračské sklepení, Tomáš Máca, 1.místo

17.6. – TFA Mokrsko-Horákovské železné hasič, Tomáš Máca, 1.místo

3.6. –  TFA „O pohár prezidenta MHJ“ (Pyros 2017), Tomáš Máca, 1.místo

20.5. – Hasičská všestrannost Jiratice, Tomáš Máca, 1.místo

20.5. – TFA Ketkovice, Tomáš Máca, 1.místo

20.5. – Plamen, starší PÚ, 2.pokus

20.5. – Plamen, starší PÚ, 1.pokus

20.5. – Plamen, starší, štafeta dvojic

20.5. – Plamen, starší, PÚ CTIF

20.5. – Plamen, starší, štafeta 4x60m, 2.pokus

20.5. – Plamen, mladší, PÚ, 2.pokus

20.5. – Plamen, mladší, PÚ, 1.pokus

20.5. – Plamen, mladší, štafeta dvojic

20.5. – Plamen, mladší, štafeta 4x60m, 2.pokus

20.5. – Plamen, mladší, štafeta 4x60m, 1.pokus

13.5. – Pětiboj, uzle, dorost v Bohunicích

13.5. – Pětiboj, dorost v Bohunicích

13.5. – PÚ starší žáci v Bohunicích, 2.pokus, 2.místo

13.5. – PÚ starší žáci v Bohunicích, 1.pokus

13.5. – PÚ mladší žáci v Bohunicích, družstvo C, 2.pokus

13.5. – PÚ mladší žáci v Bohunicích, družstvo C, 1.pokus

13.5. – PÚ mladší žáci v Bohunicích, družstvo B, 2.pokus

13.5. – PÚ mladší žáci v Bohunicích, družstvo A, 2.pokus

13.5. – PÚ mladší žáci v Bohunicích, družstvo A, 1.pokus

13.5. – TFA v Olešnici, Tomáš Máca, 1.místo

10.5. – TFA Kojetín II – Popůvky 2017, Tomáš Máca, 3.místo

6.5. – TFA Železný SAŇAŘ (Sokolnice), Tomáš Máca, 1.místo

29.4. – TFA “ O železného kačera“  v Mělčanech, Tomáš Máca, 1.místo

23.4. – TFA Litenčice, Tomáš Máca, 1.místo

22.4. – TFA Trpín, Tomáš Máca, 1.místo

15.4. – TFA Vladislav, Tomáš Máca

 

2016


17.10 – TFA Zastávka, Tomáš Máca, 1.místo

10.10 – TFA Hrušky, Tomáš Máca, 1.místo

2.10 – TFA Štfamberk, Tomáš Máca, 1.místo

25.9. – PÚ dorost v Brně-Vinohradech, 2.pokus, 2.místo

25.9. – PÚ dorost v Brně-Vinohradech, 1.pokus

25.9. – PÚ starší žáci v Brně-Vinohradech, 2.pokus, 2.místo

25.9. – PÚ starší žáci v Brně-Vinohradech, 1.pokus

25.9. – PÚ mladší žáci v Brně-Vinohradech, družstvo B, 2.pokus

25.9. – PÚ mladší žáci v Brně-Vinohradech, družstvo B, 1.pokus

25.9. – PÚ mladší žáci v Brně-Vinohradech, družstvo A, 2.pokus

25.9. – PÚ mladší žáci v Brně-Vinohradech, družstvo A, 1.pokus

25.9. – TFA Ketkovice, Tomáš Máca, 1.místo

22.9 – TFA Lysice, Tomáš Máca, 2.místo

18.9. – TFA Doubravice nad Svitavou, Tomáš Máca, 2.místo

10.9. – TFA Kuřim, Tomáš Máca, 1.místo

10.9. – TFA Oslavany, Tomáš Máca, 3.místo

10.9. – PÚ dorost v Útěchově, 2.pokus, obadili 3.místo

10.9. – PÚ starší žáci v Útěchově, 2.pokus, obsadili 3.místo

10.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově, družstvo B, 2.pokus

10.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově, družstvo B, 1.pokus

10.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově, družstvo A, 2.pokus

10.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově, družstvo A, 1.pokus

23.8. – TFA Strážnice, Krajské kolo JMK, Tomáš Máca, 1.místo

17.8. – TFA Velatice, Tomáš Máca, 1.místo

19.6. – PÚ starší žáci ve Slatině, družstvo B, 2.pokus, obsadili 2.místo

19.6. – PÚ starší žáci ve Slatině, družstvo A, 2.pokus, obsadili 1.místo

19.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo C, 2.pokus, obsadili 2.místo

19.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo B, 2.pokus

19.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo A, 2.pokus

4.6 – PÚ starší žáci v Chrlicích, družstvo B, 2.pokus

4.6 – PÚ starší žáci v Chrlicích, družstvo B, 1.pokus

4.6 – PÚ starší žáci v Chrlicích, družstvo A, 2.pokus, obsadili 2.místo

4.6 – PÚ starší žáci v Chrlicích, družstvo A, 1.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo C, 2.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo C, 1.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo B, 2.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo B, 1.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo A, 2.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo A, 1.pokus

4.6. – PÚ dorost v Chrlicích 2.pokus, obsadili 2.místo

4.6. – PÚ dorost v Chrlicích 1. pokus

4.6. – TFA Borač, Tomáš Máca, 3.místo

8.5. – TFA Popůvky, Tomáš Máca, 1.místo

7.5. – TFA Olé Firefighter, Tomáš Máca, 1.místo

4.5. TFA Šumická TreFA, Tomáš Máca

23.4. – TFA Mělčany , Tomáš Máca, 1.místo

16.4. – TFA Vladislav, Tomáš Máca

 

2015


13.9. – PÚ starší žáci, družstvo B v Útěchově 1.pokus

13.9. – PÚ starší žáci, družstvo A v Útěchově 2.pokus

13.9. – PÚ starší žáci, družstvo A v Útěchově 1.pokus

13.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově 2.pokus

13.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově 1.pokus

15.8. – TFA Olešnice – Tomáš Máca, 1. místo

6.6. – TFA Oslavany, Tomáš Máca, 3. místo

24.5. – TFA Borač, Tomáš Máca, 2. místo

2.5 – TFA Popůvky, Tomáš Máca, 1. místo

10.5. – TFA Šumice, Tomáš Máca, 1. místo

26.4. – TFA, Mělčany, Tomáš Máca, 2.místo

18.4. – TFA, Vladislav, Tomáš Máca, 5. místo

 

2014


18.10. – TFA Zastávka – Tomáš Máca obsadil 1.místo

4.10. – TFA Hrušky

27.9. –  Požární útok starších žáků u Globusu 2.pokus, obsadili 2.místo

27.9. –  Požární útok starších žáků u Globusu 1.pokus

27.9. –  Požární útok mladších žáků u Globusu 2.pokus, obsadili 3.místo

27.9. –  Požární útok mladších žáků u Globusu 1.pokus

21.9. –  TFA Šaratický železný hasič – Tomáš Máca obsadil 2.místo

20.9. –  Požární útok starších žáků v Jundově 2.pokus, obsadili 1.místo

20.9. –  Požární útok starších žáků v Jundově 1.pokus

20.9. –  Požární útok mladších žáků v Jundově, obsadili 1.místo

20.9 – TFA Obřany – Tomáš Máca obsadil 1.místo

20.9. – TFA Říčanská plíce – Tomáš Máca obsadil 1.místo

28.6. – Požární útok mužů v Moutnicích

21.6. –  Požární útok starších žáků ve Slatině 2.pokus, obsadili 1.místo

21.6. –  Požární útok starších žáků ve Slatině 1.pokus

21.6. –  Požární útok mladších žáků ve Slatině 2.pokus, obsadili 4.místo

21.6. –  Požární útok mladších žáků ve Slatině 1.pokus

7.6. – TFA Oslavany – Dušan Konečný obsadil 27.místo

7.6 – TFA Oslavany – Tomáš Mása obsadil 5.místo

1.6 – TFA Borač – Tomáš Máca obsadil 6.místo

17.5. – Požární útok starších žáků v Bohunicích, obsadili 1.místo

17.5. – Požární útok mladších žáků v Bohunicích, obsadili 1.místo

8.5 – Šumická TreFA – Tomáš Máca obsadil 3.místo

4.5. – Požární útok starších žáků v Chrlicích 2.pokus, obsadili 2.místo

4.5. – Požární útok starších žáků v Chrlicích 1.pokus

4.5. – Požární útok mladších žáků v Chrlicích, obsadili 2.místo

12.4 – TFA Mělčany – Tomáš Máca obsadil 5.místo

12.4 – TFA Mělčany – Dušan Konečný obsadil 31.místo

 

 

2013


3.11 – TFA Lysice – Tomáš Máca obsadil 2.místo

28.10 – TFA Zastávka „O pohár prezidenta MHJ“ – Tomáš Máca obsadil 5.místo

5.10 – TFA Hrušky – Dušan Konečný obsadil 15.místo

5.10 –  TFA Hrušky – Tomáš Máca obsadil 2.místo

22.9 – TFA Obřany – Tomáš Máca obsadil 2.místo

22.9 – TFA Obřany – Dušan Konečný obsadil 20.místo

8.9. – Požární útok mužů v Mokré

2.9 – Požární útok muži ve Tvarožné

10.8 – TFA Šaratice – Tomáš Máca obsadil 2.místo

10.8 – TFA Šaratice – Dušan Konečný obsadil 16.místo

29.6. – Požární útok muži v Moutnicích

22.6 – Požární útok můžů ve Slatině 1.pokus

22.6 – Požární útok můžů ve Slatině 2.pokus

27.4 – TFA Železný kačer v Mělčanech – Tomáš Máca obsadil 5.místo

 

 

2012


27.10 – Požární útok mužů „Bohunický ovar“

29.9 – TFA Brno Obřany – Tomáš Máca obsadil 3.místo

9.9 – Požární útok můžů, Mokrá Horákov

27.8 – Požární útok mužů ve Tvarožné

19.5 – Požární útok mužů v Omicích

5.5 – Požární útok mužů „Memoriál L.Minaříka“ 1.pokus

5.5 – Požární útok mužů „Memoriál L.Minaříka“ 2.pokus  

 

 

2011


27.10. – Požární útok žen ve Tvarožné – ženy obsadily 2.místo

1.10. – Požární útok mužů,Vinohrady 1.pokus – tým mužů obsadil 1.místo

1.10 – Požární útok mužů,Vinohrady 2.pokus

23.5 – Požární útok žen v Ketkovicích

7.5 –  Ukázka hašení auta

19.4 – Požární útok mužů v Mokré-Horákov 

13.1  – Požár vietnamské tržnice na Olomoucké (Vytvořil T.Máca)

 

2010


22.10 – Taktické cvičení ČSAD

23.5 – 27.5 – Povodně v Troubkách