Videogalerie

VIDEO

prezentace

 

Proměna hasičské zbrojnice
(vytvořil V.Dočkal)

2020

O JSDH
(vytvořila K.Šikulová)

2011

Hasiči Brno-Slatina 2
(vytvořil T.Máca)

2010

Požár kanceláří
(vytvořil T.Máca)

2010

Předávání hasičského vozidla
(vytvořil. T.Máca)

2010

Veškerá videa můžete shlédnout

videa tomáše v tfa

zde

videa ondřeje v tfa

zde
Videa z roku 2017

14.10. – TFA Zastávka, Tomáš Máca, 1.místo

7.10. – TFA Hrušky, Tomáš Máca, 1.místo

7.10. – TFA Napajedla, Tomáš Máca, 1.místo

6.10. – TFA Kuřim, Tomáš Máca, 1.místo

30.9. – TFA O Medlovskou Železnou žabku, Tomáš Máca, 1.místo

17.9. – TFA Říčany u Brna, Tomáš Máca, 1.místo

16.9. – TFA Lysice, Tomáš Máca, 1.místo

10.9. – PÚ dorost v Útěchově, 2.pokus, 2.místo

10.9. – PÚ dorost v Útěchově, 1.pokus

10.9. PÚ mladší žáci v Útěchově, družstva B, 2.pokus, 2.místo

10.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově, družstva B, 1.pokus

10.9. PÚ mladší žáci v Útěchově, družstva A, 2.pokus, 5.místo

10.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově, družstva A, 1.pokus

9.9. – TFA Strážnice, Ondra Zábrš, 2.místo

9.9. – TFA Oslavany, Tomáš Máca, 1.místo

2.9. – TFA Doubravice nad Svitavou, Tomáš Máca, 1.místo

29.7. – TFA Salaš, Tomáš Máca, 1.místo

8.7. – TFA Sebranice, Tomáš Máca, 1.místo

25.6. – TFA Prasklice, Tomáš Máca, 1.místo

24.6. –  PÚ dorost ve Slatině, 2.pokus, 2.místo

24.6. – PÚ dorost ve Slatině, 1.pokus

24.6. – PÚ starší žáci ve Slatině, 2.pokus, 1.místo

24.6. – PÚ starší žáci ve Slatině, 1.pokus

24.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo C, 2.pokus, 9.místo

24.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo C, 1.pokus

24.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo B, 2.pokus, 3.místo

24.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo B, 1.pokus

24.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo A, 2.pokus, 4.místo

24.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo A, 1.pokus

18.6. – Krajské kolo dorostu, Ondřej Zábrš, dvouboj

18.6. – Krajské kolo dorostu, Ondřej Zábrš, běh na 100m s překážkami

17.6. – TFA Boračské sklepení, Tomáš Máca, 1.místo

17.6. – TFA Mokrsko-Horákovské železné hasič, Tomáš Máca, 1.místo

3.6. –  TFA O pohár starostky KSH Jihomoravského kraje, Ondřej Zábrš, 1.místo

3.6. –  TFA „O pohár prezidenta MHJ“ (Pyros 2017), Tomáš Máca, 1.místo

20.5. – Hasičská všestrannost Jiratice, Tomáš Máca, 1.místo

20.5. – TFA Ketkovice, Tomáš Máca, 1.místo

20.5. – Plamen, starší PÚ, 2.pokus

20.5. – Plamen, starší PÚ, 1.pokus

20.5. – Plamen, starší, štafeta dvojic

20.5. – Plamen, starší, PÚ CTIF

20.5. – Plamen, starší, štafeta 4x60m, 2.pokus

20.5. – Plamen, mladší, PÚ, 2.pokus

20.5. – Plamen, mladší, PÚ, 1.pokus

20.5. – Plamen, mladší, štafeta dvojic

20.5. – Plamen, mladší, štafeta 4x60m, 2.pokus

20.5. – Plamen, mladší, štafeta 4x60m, 1.pokus

13.5. – Pětiboj, uzle, dorost v Bohunicích

13.5. – Pětiboj, dorost v Bohunicích

13.5. – PÚ starší žáci v Bohunicích, 2.pokus, 2.místo

13.5. – PÚ starší žáci v Bohunicích, 1.pokus

13.5. – PÚ mladší žáci v Bohunicích, družstvo C, 2.pokus

13.5. – PÚ mladší žáci v Bohunicích, družstvo C, 1.pokus

13.5. – PÚ mladší žáci v Bohunicích, družstvo B, 2.pokus

13.5. – PÚ mladší žáci v Bohunicích, družstvo A, 2.pokus

13.5. – PÚ mladší žáci v Bohunicích, družstvo A, 1.pokus

13.5. – TFA v Olešnici, Tomáš Máca, 1.místo

10.5. – TFA Kojetín II – Popůvky 2017, Tomáš Máca, 3.místo

6.5. – TFA Železný SAŇAŘ (Sokolnice), Tomáš Máca, 1.místo

29.4. – TFA “ O železného kačera“  v Mělčanech, Tomáš Máca, 1.místo

23.4. – TFA Litenčice, Tomáš Máca, 1.místo

22.4. – TFA Trpín, Tomáš Máca, 1.místo

15.4. – TFA Vladislav, Tomáš Máca

Videa z roku 2016

17.10 – TFA Zastávka, Tomáš Máca, 1.místo

10.10 – TFA Hrušky, Tomáš Máca, 1.místo

2.10 – TFA Štfamberk, Tomáš Máca, 1.místo

25.9. – PÚ dorost v Brně-Vinohradech, 2.pokus, 2.místo

25.9. – PÚ dorost v Brně-Vinohradech, 1.pokus

25.9. – PÚ starší žáci v Brně-Vinohradech, 2.pokus, 2.místo

25.9. – PÚ starší žáci v Brně-Vinohradech, 1.pokus

25.9. – PÚ mladší žáci v Brně-Vinohradech, družstvo B, 2.pokus

25.9. – PÚ mladší žáci v Brně-Vinohradech, družstvo B, 1.pokus

25.9. – PÚ mladší žáci v Brně-Vinohradech, družstvo A, 2.pokus

25.9. – PÚ mladší žáci v Brně-Vinohradech, družstvo A, 1.pokus

25.9. – TFA Ketkovice, Tomáš Máca, 1.místo

22.9 – TFA Lysice, Tomáš Máca, 2.místo

18.9. – TFA Doubravice nad Svitavou, Tomáš Máca, 2.místo

10.9. – TFA Kuřim, Tomáš Máca, 1.místo

10.9. – TFA Oslavany, Tomáš Máca, 3.místo

10.9. – PÚ dorost v Útěchově, 2.pokus, obadili 3.místo

10.9. – PÚ starší žáci v Útěchově, 2.pokus, obsadili 3.místo

10.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově, družstvo B, 2.pokus

10.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově, družstvo B, 1.pokus

10.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově, družstvo A, 2.pokus

10.9. – PÚ mladší žáci v Útěchově, družstvo A, 1.pokus

23.8. – TFA Strážnice, Krajské kolo JMK, Tomáš Máca, 1.místo

17.8. – TFA Velatice, Tomáš Máca, 1.místo

19.6. – PÚ starší žáci ve Slatině, družstvo B, 2.pokus, obsadili 2.místo

19.6. – PÚ starší žáci ve Slatině, družstvo A, 2.pokus, obsadili 1.místo

19.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo C, 2.pokus, obsadili 2.místo

19.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo B, 2.pokus

19.6. – PÚ mladší žáci ve Slatině, družstvo A, 2.pokus

4.6 – PÚ starší žáci v Chrlicích, družstvo B, 2.pokus

4.6 – PÚ starší žáci v Chrlicích, družstvo B, 1.pokus

4.6 – PÚ starší žáci v Chrlicích, družstvo A, 2.pokus, obsadili 2.místo

4.6 – PÚ starší žáci v Chrlicích, družstvo A, 1.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo C, 2.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo C, 1.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo B, 2.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo B, 1.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo A, 2.pokus

4.6. – PÚ mladší žáci v Chrlicích, družstvo A, 1.pokus

4.6. – PÚ dorost v Chrlicích 2.pokus, obsadili 2.místo

4.6. – PÚ dorost v Chrlicích 1. pokus

4.6. – TFA Borač, Tomáš Máca, 3.místo

8.5. – TFA Popůvky, Tomáš Máca, 1.místo

7.5. – TFA Olé Firefighter, Tomáš Máca, 1.místo

4.5. TFA Šumická TreFA, Tomáš Máca

23.4. – TFA Mělčany , Tomáš Máca, 1.místo

16.4. – TFA Vladislav, Tomáš Máca

Videa z roku 2014

18.10. – TFA Zastávka – Tomáš Máca obsadil 1.místo

4.10. – TFA Hrušky

27.9. –  Požární útok starších žáků u Globusu 2.pokus, obsadili 2.místo

27.9. –  Požární útok starších žáků u Globusu 1.pokus

27.9. –  Požární útok mladších žáků u Globusu 2.pokus, obsadili 3.místo

27.9. –  Požární útok mladších žáků u Globusu 1.pokus

21.9. –  TFA Šaratický železný hasič – Tomáš Máca obsadil 2.místo

20.9. –  Požární útok starších žáků v Jundově 2.pokus, obsadili 1.místo

20.9. –  Požární útok starších žáků v Jundově 1.pokus

20.9. –  Požární útok mladších žáků v Jundově, obsadili 1.místo

20.9 – TFA Obřany – Tomáš Máca obsadil 1.místo

20.9. – TFA Říčanská plíce – Tomáš Máca obsadil 1.místo

28.6. – Požární útok mužů v Moutnicích

21.6. –  Požární útok starších žáků ve Slatině 2.pokus, obsadili 1.místo

21.6. –  Požární útok starších žáků ve Slatině 1.pokus

21.6. –  Požární útok mladších žáků ve Slatině 2.pokus, obsadili 4.místo

21.6. –  Požární útok mladších žáků ve Slatině 1.pokus

7.6. – TFA Oslavany – Dušan Konečný obsadil 27.místo

7.6 – TFA Oslavany – Tomáš Mása obsadil 5.místo

1.6 – TFA Borač – Tomáš Máca obsadil 6.místo

17.5. – Požární útok starších žáků v Bohunicích, obsadili 1.místo

17.5. – Požární útok mladších žáků v Bohunicích, obsadili 1.místo

8.5 – Šumická TreFA – Tomáš Máca obsadil 3.místo

4.5. – Požární útok starších žáků v Chrlicích 2.pokus, obsadili 2.místo

4.5. – Požární útok starších žáků v Chrlicích 1.pokus

4.5. – Požární útok mladších žáků v Chrlicích, obsadili 2.místo

12.4 – TFA Mělčany – Tomáš Máca obsadil 5.místo

12.4 – TFA Mělčany – Dušan Konečný obsadil 31.místo

Videa z roku 2010

Kontakt

adresa

Tuřanka 7,
627 00 Brno – Slatina

Starosta sboru

Vladimír Dočkal
sdhslatina@volny.cz

Velitel jednotky

Jiří Sláma
hasicislatina@gmail.com

Vedoucí kolektivu

Klára Šikulová
vedoucislatina@seznam.cz